San Marinokodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Poggio Casalino, 47894, Chiesanuova: 47894

47894

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Poggio Casalino, 47894, Chiesanuova
Qytet :Poggio Casalino
Rajon 1 :Chiesanuova
Vend :San Marino
Kodi Postar :47894

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :SM-02
gjerësi :43.94236
gjatësi :12.45778
Zona Koha :Europe/San_Marino
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Poggio Casalino, 47894, Chiesanuova është e vendosur në San Marino.Kodi i saj është zip 47894.

Të tjerët u kërkohet në
Poggio Casalino, 47894, Chiesanuova,47894 ©2014 kodin postar Query